Ziraat danışmanlık hizmetleri

Ziraat danışmanlık hizmetleri

Ziraat danışmanlık hizmetleri
Merhaba sevgili tropikal meyve üretimi satışı, fidan üretimi satışı, tropikal meyve üretiminde kullanılan alet ve makineler alış satışı yapan arkadaşlar…

Her türlü tropikal ürün yetiştirme, alım-satım, pazarlama konularında destek almak veya vermek için mesajınızı bu bölüme yorum olarak yazabilirsiniz.

Her türlü tropikal meyve üretim ve satışında ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz konular için buraya mesaj bırakabilirsiniz.

Bölgemizde tropikal danışmanlık fiyatı, tropikal danışman fiyatları, tropikal danışmanlık maliyetleri nedir?

Tarım Danışmanı: Kendi nam ve hesabına çalışmak suretiyle tarımsal işletmelere, sivil toplum örgütlerine ve tarımdan girdi alan kuruluşlara tarımsal danışmanlık hizmeti sunan, yetki belgesi sahibi kişileri ifade eder.

Türkiye’de uzun yıllar boyunca büyük ölçüde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülmüş olan tarımsal danışmanlık hizmetleri, son yıllarda yoğun bir şekilde özel tarım danışmanlarınca da yapılmaya başlanmış ve gelinen noktada, tarımsal danışmanlık hizmetleri sunmada kamudan özele doğru bir geçiş süreci belirmiştir. Günümüze kadar sürdürülmüş olan uygulamaya göre de, özel tarımsal danışmanlık hizmetleri büyük oranda;
a) Bireysel (bağımsız) tarım danışmanları,
b) Tarımsal danışmanlık firmaları,
c) Girdi (ilaç, tohum, gübre, fide) pazarlayan firmalar,
d) İhracatçı firma adına çalışan danışmanlar,
e) Mal tedarikçi firma adına çalışan danışmanlar aracılığıyla verilmiştir.

Bunu da oku :  Bayilik | Franchising

Genel Uyarılar
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.

Site yöneticileri, editörleri olarak biz herhangi bir ürün ve hizmet almıyor ve satmıyor; alım-satımlara aracılık etmiyoruz. Herhangi bir üretici/danışman ile bir bağımız yoktur. Bu platform üzerinde yapılan herhangi bir alışverişten sitemiz hiçbir şekilde komisyon talep/kabul etmemektedir. Sitemizin bir e-ticaret sitesi olmadığını unutmayınız.

Genel site kuralları için sitemiz hakkımızda kategorisini inceleyiniz

Sayfa kullanımı
Yorum yazan kişiyi ve/veya ilan vereni korumak adına koyduğumuz kuralları okuyunuz, sitedeki ilanlarınızın silinmesi veya değiştirilmesini istiyorsanız iletişim bölümüden bize ulaşın.

İletişimin sağlığı açısından gönderdiğiniz mesajlarda; isim, telefon, şehir, email gibi tüm önemli detayları eksiksiz yazınız. Eksik bilgiler size müşteri kaybettirir.

İlgilendiğiniz ürün ya da hizmetle ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Sitemize verilen ilanların veriliş tarihlerine dikkat ediniz. Süreleri bir ayı geçmiş ilanların sahipleriyle iletişime geçmemeye özen gösteriniz.

Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Alışverişlerinizde mutlaka karşı taraf ile sözleşme yapınız. Tanımadığınız kimselere para göndermeyiniz. Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız durumunda ve mal/hizmet teslim alamamanız halinde, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını biliniz. Alışverişlerinizi mutlaka güvenilir ortamlarda, garantili yöntemler seçerek yapınız. İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, paylaşımlarınızın arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayınız.

Bu uyarılara dikkat ederek ücretsiz ilan verebilir, sitemizi keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu konuyu oyla
[Total: 1 Average: 5]
(Visited 261 times, 1 visits today)

Related posts

3 Thoughts to “Ziraat danışmanlık hizmetleri

  1. Bilal Ç.

    papaya yetiştirmeyi düşünüyorum.pazarlama konusunda yardımcı olabilir misiniz.elimde birkaç meyve örneği var gönderebilirim. teşekürler

  2. bir çok türde tropikal ve turunçgil türlerini bulabileceğiniz bir adres TROPIKAL.org

  3. emrah ergin

    Yıldız Meyvesi (Satarfruit) Karambola meyvesi üretimi yapmak istiyorum elinde fidan bulunduran üretimi yapsam alacak olan yerler nereelerdir satabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

Leave a Comment